Види граніту

Габро

Габро

Один із найпопулярніших матеріалів для виготовлення пам'ятників на цвинтарі. Майже 90% усіх гранітних виробів ритуального спрямування в Україні виконано саме з цього каменю. Габро після полірування дає класичний чорний колір, він стійкий до вологи, перепадів температур, не вицвітає від сонячних променів. За своєю природою діабаз іноді має білясті включення, які надають каменю його унікального вигляду.

Лезниківський граніт

Лезниківський граніт

Лезниківський граніт відноситься до середньозернистих твердих гірських порід. Колір червоний з широкою палітрою варіативних відтінків: від темно-коричневого і багряного до темно-рожевого, майже малинового з великою кількістю темних точкових вкраплень чорного і коричневого кольору.

Лабрадорит

Лабрадорит

Лабрадорити України представлені більш ніж 10 родовищами. Найбільш поширені: Каменебродський, Неверовський, Новоборівський, Осниківський лабрадорити. Декоративність лабрадориту добре поєднується з високою стійкістю до стирання, тому його активно використовують не тільки в облицюванні будівель, але й в процесі декорування екстер'єру будинку або іншої будівлі. Структура лабрадориту – повнокристалічна, рівномірно кристалічна, грубозерниста.

Покостовський граніт

Покостовський граніт

"Grey Ukraine" - зазвичай так називають Покостівський граніт за межами країни. "Покостівка" один з найвідоміших видів українського каменю. У каменю завжди сірий, однорідний колір з вкрапленнями білого і чорного.Для каменю характерна стабільність кольору: його відтінок насичений і рівномірний, і збігається навіть в різних партіях видобутої сировини.

Маславський граніт

Покостовський граніт

Ключова особливість цього матеріалу - благородні оливкові (або зелені) відтінки та середньозерниста структура. За рахунок цього при його обробці вдається отримати унікальний малюнок на поверхні, що має неповторні м'які переходи.

Токівський граніт

Покостовський граніт

Токівське родовище граніту розташоване у селі Тік Дніпропетровської області. Родовище вважається одним із найбільших в Україні, тут видобувають граніт червоно-коричневого кольору з темними вкрапленнями. Видобуток каменю проводиться цілий рік.

Капустинський граніт

Покостовський граніт

Капустинський гранітний кар'єр є одним із найпопулярніших родовищ граніту в Україні, адже тут видобувають камінь, що відрізняється відмінними фізико-механічними властивостями та привабливим зовнішнім виглядом.

Жадківський граніт

Покостовський граніт

Жадківське місценародження гранітів розташоване в Корецькому районі Рівненської області в с. Жадківка. Граніт середньо- та крупнозернистий рожевого і сірувато-рожевого кольору масивної текстури. Жадківський граніт має красиву фактуру і колір при полірованій або термообробленій поверхності, добре полірується та піддаєтья термообробці. За своїм радіологічними параметрам належить до першого класу, що дозволяє використовувати його без обмежень. Головною перевагою граніту є його природна твердість.