Облаштування надмогильного пам’ятника плиткою або бруківкою

Одним з найбільш поширених видів упорядкування могили, облагородження надмогильного пам’ятника є укладка тротуарної плитки або бруківки.

При замовленні пам’ятника слід відразу повідомити виконавця робіт, чи плануєте в подальшому  такий тип благоустрою, адже потрібно передбачити відповідні зміни у розмірах фундаменту надмогильної споруди (зростає висота підлоги до 10 см за рахунок підсипання піску, пісково-цементної суміші та висоти самої плитки чи бруківки).

Також передбачається сховати прилягаючу частину плитки (бруківки) під замощення («відмостку»). По периметру встановлюють бордюрний камінь (бордюр, бортовий камінь), щоб плитка з часом не сповзала на боки. Зони для влаштування квітника також потрібно обкласти бордюрним каменем.  Якщо згодом виникне потреба у підпохованні, то такі елементи  благоустрою легко розібрати і в подальшому знову скласти. 

Серед різноманіття кольорів та форм тротуарної плитки та бруківки треба обрати такі, що будуть естетично пасувати до надмогильного пам’ятника. Гармонійно виглядатиме гранітний пам’ятник облаштований  довкола гранітною бруківкою та гранітним бордюром.

Зробити замовлення ви можете зателефонувавши за номерами:

Форма зворотнього зв’язку

stargranit.lviv.ua

Усі права захищено stargranit.lviv.ua 2022

ПП “СтарГраніт” виготовлення і встановлення пам’ятників з граніту у Львові та області: якісно, оперативно, недорого.

Ми працюємо для Вас без вихідних